OGame Online Strateji Oyunuİnternet artık çağımızın işaret fazla kullanılan telgraf araçlarından benzer tanesi konumuna geldi. Bu yetişkin aracın dünyaya yayılması ile bir arada insanların ilgisini çekecek ve hoş dönem geçirmelerini sağlayacak bir hayli temsil da piyasalara sürüldü. İnternet üzerinden oynanabilen binlerce kumar var. Ancak bunlardan en çok oyuncuya malik olanı online sayısı çok olan oyunlardır. Online oyunlarda karşınızda tek insanla oynadığınız maksadıyla sizlere henüz hamam gelmekte okunuşu oyunun size verdiği tat artmaktadır. İnternet tarayıcısı üzerinden oynanan oyunlar da müşterek hayli ziyade taalluk görmektedir. Bu oyunların başında da 2005 yılında ülkemize methal yapan ve bu zamana genişliğinde binlerce aktris toplayarak gelen OGame oyunudur.
OGame üzerine umumi Bilgiler
Oyun uğraşma okunuşu sevkülceyş hakkında kurulmuş benzer oyundur. İnternet üzerine bulunan ve binlerce düzenci sayısına ulaşan bu oyunun benzer fazla versiyonu da insanlara sunulmuştur. Oyuna ilk başladığınız zamanlarda sizlerden oyunda yol almak okunuşu gelişme sahip olmak özgü hammadde üretmeniz istenecektir. İsterseniz zat gezegeninizde hammadde üretmeye başlayabilir isterseniz siteyi ziyaret et okunuşu yağma yolu ile başka gezegenlerden bu hammaddeleri temin edebilirsiniz. Üretilen ya da çapul edilen hammaddeler ile kendinize bilinmeyen binalar, filolar okunuşu henüz bir hayli yapı da oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz bu yapıları da zaman içerisinde büyüterek online olan müşterek hileci ile beraberinde farklı gezegenlere cenk açabilir okunuşu oyunun tadını çıkarabilirsiniz.
Hızlı OGame Oyunu
OGame oyununda bir hayli düzen de sizleri beklemektedir. Normal oyunda ilerlemek ve gelişme süreci çok ayrıntılı sürerken oyunun kimi versiyonlarında bu süre oyuncuların daha rahat bir şekilde gelişmesi hakkında kısaca tutulmuş ve oyunun tadını çıkarmaları için hızlandırılmıştır. Hızlı OGame oyunu olarak adlandırılan bu oyunlarda kısaca zamanda zat medeniyetinizi oluşturabilir ve savaşa başlayabilirsiniz. Asıl OGame oyununda insanlar bir müddet sonra gelişme süreci fazla baskı olduğu uğruna sıkılmaktadır. Normale göre fazla daha kolay olan uçarı OGame oyunlarında ise insanlar daha kolay eş şekilde gelişmekte ve kısa sürede zat medeniyetlerini kurarak savaşa başlamaktadır. Oyunu hareket etmek için rastgele yalnız tahmil yapmanıza da icap yoktur yani direkt olarak tarayıcınız üzerinden girizgâh yapabilir ve zat sitemizi inceleyin medeniyetinizi oluşturmaya başlayarak özge evrenlerle savaşmaya başlayabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “OGame Online Strateji Oyunu”

Leave a Reply

Gravatar